Aktualności

15.01.2019

Czytelnicy „Dziennika Zachodniego” obdarowani prezentami przez wyjątkowych darczyńców w ramach akcji „Wybierz sobie Mikołaja”

W piątek, 11 stycznia w Łaźni Łańcuszkowej w Zabrzu laureaci, czyli Czytelnicy „Dziennika Zachodniego”, odbierali prezenty przygotowane przez wyjątkowych Mikołajów. Wszystko w ramach corocznej akcji „Dziennika Zachodniego” – „Wybierz sobie Mikołaja”. 

Tegorocznymi darczyńcami zostali: Witold Bańka, Elżbieta Bieńkowska, Ewa Bogusz-Moore, Borys Budka, prof. Jerzy Buzek, Jakub Chełstowski, Grzegorz Chmielewski, Łukasz Goik, Filip Grzegorczyk, Kazimierz Karolczak, Marcin Krupa, Małgorzata Mańka-Szulik, Jan Olbrycht, Piotr Ornowski, Bolesław Piecha, Marek Plura, Jerzy Polaczek, prof. Katarzyna Popiołek, Wojciech Saługa, prof. Violetta Skrzypulec-Plinta, Wojciech Szarama, Marek Szołtysek, Grzegorz Tobiszowski, Artur Tomasik, Jarosław Wieczorek, Jadwiga Wiśniewska, Maciej Wojciechowski, Michał Wójcik, Marcin Wyrostek, prof. Marian Zembala, Tomasz Zjawiony oraz Andrzej Żylak.

– 11 stycznia miałem przyjemność uczestniczyć w gali wręczenia nagród z okazji 18. edycji akcji „Wybierz sobie Mikołaja” organizowanej przez „Dzienni Zachodni”.  Uroczysta gala odbyła się w Łaźni Łańcuszkowej kopalni „Królowa Luiza” w Zabrzu. Gratuluję wszystkim  laureatom, a w szczególności Pani Iwonie Osieckiej, która oddała na mnie głos – mówi Poseł do Parlamentu Europejskiego Bolesław Piecha. 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie Dziennika Zachodniego  https://dziennikzachodni.pl/wybierz-sobie-mikolaja-2019-czytelnicy-dz-obdarowani-prezentami-przez-wyjatkowe-osoby-wideo-zdjecia-z-gali/ar/13801087#wiadomosci

 

powrót do góry

25.04.2019

„PO mówiąc o wprowadzeniu euro, nie liczy się z tym, jakie to będzie miało konsekwencje dla Polaków”

– W krajach, w których wprowadzono euro nastąpił wyraźny wzrost cen. Skorzystały na tym tylko kraje silne. PO mówiąc o wprowadzeniu euro, nie liczy się z tym, jakie to będzie miało konsekwencje dla kieszeni Polaków – mówił Europoseł PiS Ryszard Czarnecki podczas konferencji prasowej.
19.04.2019

Europoseł Bolesław Piecha w Radiu Piekary: Moje doświadczenie i wiedza ekspercka przyda się obywatelom

– Wiedza ekspercka i doświadczenie, które posiadam przyda się obywatelom – mówił w wywiadzie dla Radia Piekary Bolesław Piecha, Poseł do Parlamentu Europejskiego.
18.04.2019

Prezes PiS Jarosław Kaczyński: Europejskie zarobki, a nie ceny

Podczas konwencji Prawa i Sprawiedliwości, która odbyła się w Lublinie, Prezes PiS Jarosław Kaczyński wyraźnie zaznaczył, że partia rządząca jest przeciwna wprowadzeniu w Polsce euro. – Mówimy „nie” euro, mówimy „nie” europejskim cenom. Mówimy: europejskie zarobki, a nie ceny. To jest obrona naszych polskich interesów i nasz obowiązek wobec narodu – powiedział Jarosław Kaczyński.