Aktualności

19.04.2019

Europoseł Bolesław Piecha w Radiu Piekary: Moje doświadczenie i wiedza ekspercka przyda się obywatelom

W piątek, 19 kwietnia gościem Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Bolesław Piecha, Poseł do Parlamentu Europejskiego. W wywiadzie Europoseł wyjaśnił m.in. dlaczego ubiega się o reelekcję w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego. Poruszył także temat zdrowej żywności i wiedzy eksperckiej, która jest bardzo istotna w PE.

Fot. Radio Piekary 

Cały wywiad, którego udzielił Europoseł Bolesław Piecha na stronie Radia Piekary: https://www.radiopiekary.pl/2019/04/19/piecha-moja-wiedza-ekspercka-przyda-sie-obywatelom/  

 

powrót do góry

24.07.2019

Premier Mateusz Morawiecki: To kolejny milowy krok w odbudowywaniu polskiej armii

W poniedziałek, 22 lipca Premier Mateusz Morawiecki wraz z Mariuszem Błaszczakiem, Ministrem Obrony Narodowej, odwiedzili Zakłady Mechaniczne Bumar w Gliwicach, gdzie podpisano kontrakt na remont czołgów T-72. Jego wartość to blisko dwa miliardy złotych.
15.07.2019

Bolesław Piecha będzie otwierał listę wyborczą PiS w wyborach do Sejmu

W minioną sobotę, Jarosław Kaczyński, Prezes Prawa i Sprawiedliwości zaprezentował liderów list kandydatów w 41 okręgach w jesiennych wyborach do Sejmu. On sam stanie na czele listy w okręgu warszawskim. Natomiast Premier Mateusz Morawiecki będzie otwierał listę w Katowicach. Prezes Jarosław Kaczyński zdecydował, że w Rybniku to Bolesław Piecha otworzy listę wyborczą PiS.
15.07.2019

Premier Mateusz Morawiecki: Zdecydowaliśmy o wprowadzeniu nowego świadczenia – 500 zł miesięcznie dla osób niepełnosprawnych

Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy, który zapewnia dodatkowe 500 zł osobom niezdolnym do samodzielnego funkcjonowania. Wsparcie ma trafić do osób uprawnionych jeszcze w tym roku.