Aktualności

02.10.2019

Mateusz Morawiecki: Proponujemy zdrowo rozumianą normalność

Normalność to życie polskich rodzin na poziomie, dobra praca, coraz lepsza płaca, wyraźnie poprawiająca się infrastruktura lokalna oraz bezpieczeństwo – tłumaczył Premier Mateusz Morawiecki.

Przykładem programu, który tę normalność umożliwia, jest „Rodzina 500+”. Podczas wizyty w Nidzicy Mateusz Morawiecki pozwolił spojrzeć na wspomniany program społeczny z nieco innej perspektywy. Jego świetność, kontynuacja i powodzenie to przede wszystkim umiejętność zarządzania finansami publicznymi przez partię rządzącą.

Tylko my jesteśmy gwarancją tego, że nasze programy zostaną utrzymane – kontynuował.
Podczas przedwyborczych spotkań z mieszkańcami Polski, przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości niejednokrotnie przypominali, jak złożone przed laty obietnice zostały spełnione i wdrożone w życie.

– Głoszone przez PiS zmiany to świadomy proces, który wymaga kilku lat. Co ważne, fundamentalne wartości, jakie wyznaje Prawo i Sprawiedliwość są bliskie nam, mieszkańcom Śląska. To zobowiązuje. Etos każdego Ślązaka zawiera święte i nienaruszalne wartości takie, jak rodzina, czy praca, dlatego tak ważna jest kontynuacja  realizowanych przez PiS programów – komentuje Bolesław Piecha.
 

powrót do góry

15.10.2019

Bolesław Piecha: Będę pracował na rzecz wyborców!

43,59% – Polaków zagłosowało na PiS. Lokalnie: Prawo i Sprawiedliwość uzyskało 48,28% poparcia w okręgu rybnickim, dzięki temu 5 z 9 mandatów należy do naszej partii. Przez kolejne 4 lata możemy kontynuować Dobrą Zmianę w Polsce. Jestem szczęśliwy.
15.10.2019

Zwyciężyliśmy! Dziękujemy!

Polacy zadecydowali – jak podaje Państwowa Komisja Wyborcza (PKW), Prawo i Sprawiedliwość zyskało 43,59% poparcia. Głos zabrało 61,74% obywateli uprawnionych do wzięcia udziału w wyborach parlamentarnych.
10.10.2019

E-ułatwienia dla pacjentów w całej Polsce – Ministerstwo Zdrowia usprawnia elektronizację procesu wystawiania i realizacji recept

W poniedziałek, 7 października na stronie Ministerstwa Zdrowia pojawiła się informacja o dostępnym poradniku dedykowanym farmaceutom i innym pracownikom medycznym. Dokument wyjaśnia, jak działa e-recepta, a także to, w jaki sposób można ją realizować.